Nariai

Ūkininkas Domas Dargis

Tel. 37068217198
El.paštas domas.dargis@gmail.com

Alvydo Kurausko ūkis

Tel. 37068735353
El.paštas audrius@dextera.lt

Ūkininkė Roma Mockaitienė

Tel. 37061832525
El.paštas zydrunasnaujokas1@gmail.com

Ūkininkė Sigita Ditkutė

Tel. 37065633523
El.paštas sigita@spaisvile.lt

UAB „Rasgeda“

Tel. 37069936877
El.paštas rasgeda@yahoo.co.uk

Ūkininkas Darius Savickas

Tel. 37068774110
El.paštas d.savickas@me.com

Egidijaus Praninsko ūkis

Tel. 37061256118
El.paštas jpraninskiene@gmail.com

Saulės Kvederienės ūkis

Tel. 37065200884
El.paštas saulerolandas@gmail.com

Ūkininkas Mantvydas Ciškevičius

Tel. 37061840969
El.paštas cmantvydas@gmail.com

UAB „OBLT“

Tel. 37060121716
El.paštas uaboblt@gmail.com

UAB „Lietuvos kailių ūkis“

Tel. 37068558818
El.paštas lina@transriva.lt

Ūkininkas Edgaras Milūnas

Tel. 37061119696
El.paštas saragde@mail.ru

UAB „Edga“

Tel. 37067704144
El.paštas sonamal@gmail.com

Ūkininkė Elvyra Čerkesienė

Tel. 37069975711
El.paštas viktorasc4@gmail.com

Aurimas Bartkevičius, ūkis

Tel. 37065995647
El.paštas barrtkus@yahoo.com

Ūkininkas Kęstutis Riškus

Tel. 37067156577
El.paštas kestutisriskus@gmail.com

Jolantos Valatkevičienės ūkis

Tel. 37069976864
El.paštas jolanta.audine@gmail.com

UAB „Gelvė“

Tel. 37069831611
El.paštas uabgelve@gmail.com

UAB „Hera“

Tel. 37068675499
El.paštas heraradviliskis@gmail.com

Ūkininkas Donatas Andruškevičius

Tel. 37065219098
El.paštas dandruskevicius@yahoo.com

Ūkininkas Andrius Macijauskas

Tel. 37069908349
El.paštas tori@splius.lt

UAB „Migana“

Tel. 37068473998
El.paštas ramunasfarmers@gmail.com

UAB „Minketa“

Tel. 37068222666
El.paštas uabminketa@gmail.com

Eduardas Balsys, ūkis

Tel. 37069877517
El.paštas edis@frigolita.lt

Ūkininkas Vygantas Puidokas

Tel. 37061119999
El.paštas vygantomailas@gmail.com

UAB „Liūtas LT“

Tel. 37068411037
El.paštas uabliutaslt@gmail.com

ŽŪB „Kubeliai“

Tel. 37068331338
El.paštas m.barista@gmail.com

UAB „Mink LT“

Tel. 37069008836
El.paštas minklt2011@gmail.com

UAB „Norvuksa“

Tel. 37067033703
El.paštas norvuksa@gmail.com

Ūkininkė Aldona Juozaitiene

Tel. 37069901482
El.paštas aldonafarm@gmail.com

Ūkininkas Tadas Andrulis

Tel. 37061116381
El.paštas tadas.ukis@gmail.com

Ūkininkas Vladas Pumputis

Tel. 37061594798
El.paštas irenapumputiene@jupoja.lt

UAB „Minklita“

Tel. 37068553559
El.paštas minklita@gmail.com

Ūkininkas Pijus Mačiukas

Tel. 37069827484
El.paštas adomas.maciukas@gmail.com

UAB „Norkimina“

Tel. 37067196069
El.paštas norkmina@gmail.com

UAB "MA Innovation"

Tel. 8 600 38541
El.paštas info@oistus.com

Ūkininkas Raimondas Radzevičius

Tel. 37060888272
El.paštas raimondasradzevicius@yahoo.com

Audinukė

Tel. 37061041482
El.paštas stanainys@gmail.com

Lina Morkūninė

Tel. 37061479710
El.paštas tomlineta@splius.lt

UAB „LINSVA“ Linas Butėnas

Tel. 37069825482
El.paštas uablinsva@gmail.com

Ūkininkas Saulius Bružas

Tel. 37068036075
El.paštas sauliuibruzui@gmail.com

Ūkininkas Andrius Ciškevičius

Tel. 37061840969
El.paštas broliai.am.andrius@gmail.com

Ūkininkas Egidijus Navikas

Tel. 37064035160
El.paštas egidijus.navikas@gmail.com
Svelniakailiai